Privātuma politika

Kādi dati tiek ievākti?

Lai Jūs varētu izmatot mūsu pakalpojums, nepeiciešams reģistrēties vietnē hosting.buk.lv un norādīt e-pasta adres, vārdu, vajadzības gadījumā arī uzvārdu, apresi, tālruņa numuru, uzņēmuma nosaukumu un rēgistrācijas numuru. Lai rūpētos par vietnes lietošanas drošību un godīgu lietošanu, tiek reģistrēta arī lietotāja IP adrese.

Kā tiek izmantoti Jūsu dati?

hosting.buk.lv var izmantot personiski identificējamu informāciju, kas savākta, izmantojot mūsu tīmekļa vietni, lai sazinātos ar Lietotājiem par produktiem un pakalpojumiem, ko piedāvā hosting.buk.lv un tā sadarbības partneri, neatkarīgie darbuzņēmēji un biznesa partneri, un citādi, lai uzlabotu lietotāju pieredzi ar hosting.buk.lv un majaslapam.lv un tādiem saistītajiem uzņēmumiem, neatkarīgiem līgumslēdzējiem un biznesa partneriem. hosting.buk.lv lietotāju datu bāze nekad netiks pārdota nevienai vienībai, lai tirgotu vai nosūtītu adresātu sarakstus. Personiskā informācija netiks pārdota vai citādi nodota mūsu biznesa partneriem bez jūsu iepriekšējas piekrišanas, izņemot to, ka mēs atklāsim informāciju, ko mēs savāksim trešajām personām, ja mūsu labas ticības dēļ mums tas ir pienākums saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem.

Kā es varu pieprasīt savu datu dzēšanu?

Sakarā ar GDPR, ES un Latvijas likumiem, Jūs varat pieprasīt savu datu dzēšanu sazinoties ar mums pa e-pasta adresi info[at]majaslapam.lv vai pa tālruņa numuru 26233228. Datu dzēšanas gadījumā arī Jūsu aktīvie pakalpojumi vai produkti tiek dzēsti.

Ja lietotājs nav autorizējies mūsu sistēma 5 gadus,tā dati tiek dzēsti no sistēmas.

Mājaslapu apmeklējumi un sīkdatņu apstrāde

hosting.buk.lv un majaslapam.lv mājaslapas var izmantot sīkdatnes.
hosting.buk.lv un majaslapam.lv mājaslapās var tikt ievietotas saites uz trešo personu interneta mājaslapām, kurām ir savi lietošanas un personas datu aizsardzības noteikumi, par ko hosting.buk.lv un majaslapam.lv nenes atbildību.